Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Akçagerme Plajı Antalya

Akçagerme Plajı Hakkında Bilgiler Antalya Kaş / Gökseki

Kaş-Gökseki’de en iyi konumdaki plaj ve mesire alanıdır. Merkeze 4 kilometrelik bir uzaklıkta olan plaj, toplam 200 metrelik bir uzunluğa sahiptir. Mavi Bayraklı olmasının yanı sıra, Kaş’ta bulunan öteki yerlere göre suyu çok ılıktır. Küçük bir koyda bulunması sebebiye genelde sakin ve dalgasız olan denizin bazı bölümleri kum bazı bölümleri ise çakıllıktır. Su seviyesi sığdan derinleştiği için çocuklu aileler tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Kaş Turizm Meslek Lisesi’nin uygulama plajı olması sebebiye verilen hizmetler için istenilen fiyatlar çok uygundur. İçerisinde şezlong, plaj voleybolu, özel duş tuvaletler, kafeterya, tenis kortları, çocuk parkı ve aquapark bulundurması sebebiye yerli ve yabancı turistlerin en önem arzeden favorileri arasındadır.

Yine aynı konumdaki plaj ile birlikte bağlantısı bulunan mesire alanında piknik yapabileceğiniz gibi içinde bulunan restoranında panoramik Kaş ve deniz manzarası eşliğinde yemek yiyebilir, parkında çocuklarınız ile birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.

Antalya Kaş / Gökseki bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Akçagerme Plajı

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR