Çarşamba, Nisan 17, 2024

Haymana Kaplıcaları Ankara

Haymana Kaplıcaları Hakkında Bilgiler Ankara Haymana

Ankara’ya 73 kilometre uzaklıkta olan ve bulunduğu kasabayla aynı adı taşıyan Haymana Kaplıcaları, hem huzurlu bir tatil hem de sağlıklı günler sunuyor sizlere.

Su sıcaklığı, 44.5 derece olan Haymana Kaplıcaları, sağlık probleminize uygun bir tedavi sürecina başlıyor ve yine sağlık probleminize göre tedavinizin gününü belirliyor. Romatizma, deri, kalp, kan dolaşımı, nevralji, solunum, sinirsel, kas yorgunluğu ve kadın hastalıklarına iyi gelen Ankara Haymana’da tedavi ünitelerinin yanı sıra lokanta ve gazino da bulunmaktadır. Haymana termal otel fiyatlarını araştırıp, planladığınız tatil için rezervasyon yaptırarak huzurlu günlere ilk adımı atabilirsiniz. Tarihinde Etiler, Galatlar ve Romalılar tarafından kullanıldığı geliştirildiği düşünülen Haymana Kaplıcaları’na Ankara’dan kalkan otobüslerle ulaşabilirsiniz. Kaplıca aynı anda Esenboğa Havalimanı’na 100 kilometre uzaklıktadır.

Sağlığınız için bir tatil planı yapıyorsanız ve Ankara tercih ettiğiniz şehirler arasındaysa, Haymana termal otellerinin birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu arada Ayaş Kaplıcaları da bölgede tercih edebileceğiniz termal noktalardan biridir.

Ankara Haymana bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Haymana Kaplıcaları

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikTulip City Taksim Hotel
Sonraki İçerikRamada By Wyndham Uşak
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR