Pazartesi, Haziran 24, 2024

Kayseri Erkilet Havalimanı Kayseri

Kayseri Erkilet Havalimanı Hakkında Bilgiler Kayseri

Ahmet Yasevi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv., 38090 Merkez/Kayseri

Hem iç hem de dış hat seferleri bulunan Kayseri Erkilet Havalimanı, hem sivil hem de askeri uçuşlara açıktır. 1998 yılında sivil hava trafiğine açılan Kayseri Erkilet Havalimanı, Boeing 747 gibi büyük uçakları ağırlayabilecek kapasitededir.

Belli dönemlerde KC-135 askeri yakıt ikmal uçaklarının da kullanıldığı Kayseri Erkilet Havalimanı, Amsterdam, Berlin, Münih, Frankfurt, Hamburg, Kopenhag, Rotterdam ve birçok noktaya yolcu taşımaktadır. Yurtiçinde birçok şehre de ulaşım imkanı sağlayan havalimanında, aynı anda yoğun bir sivil kargo trafiği de mevcuttur. Kayseri’nin tarihi dokularını ve doğal güzelliklerini ziyaret etmeyi planlıyorsanız, gidiş ve dönüşlerinizde Kayseri Erkilet Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. 1998 yılından bu yanan hizmet vermeye devam eden Kayseri Erkilet Havalimanı, her yıl yenilenen haliyle yolcularını güvenli bir şekilde istedikleri noktaya ulaştırıyor.

Kayseri

Ahmet Yasevi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv., 38090 Merkez/Kayseri bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kayseri Erkilet Havalimanı

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikLacivert Restaurant
Sonraki İçerikBedri Usta Ocakbaşı
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR