Cumartesi, Nisan 20, 2024

Manilya Night Club

Manilya Night Club Hakkında Bilgiler Ankara Çankaya / Ankara Maltepe

Mekan Telefon : 0 312 2310201

Mekan Adres : Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:63/C

Manilya Night Club, 1994’den beri Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Maltepe’de hizmet vermektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana şovları, gösterileri ve hiç değişmeyen kaliteli çizgisi ile birlikte eğlence dünyasında Ankara’nın öne çıkan elit bir mekanlarından biridir.

Ankaralı seçkin müzik severler dışında, yurt dışından ve şehir dışından ağırladığımız konuklarımıza unutamayacakları, farklı ve kaliteli bir gece geçirmelerini sağlamaktayız.

Show dünyasının en güzel, göz kamaştırıcı ve profesyonel dansçı ve Show gruplarının sergilediği performansların yanı sıra, Manilya Night Club’da her gece canlı sergilenen ile birlikte Türk ve Yabancı müzik sanatçılarını dinleyebilir, farklı ve unutamayacağınız bir gece geçirebilirisiniz.

Manilya, Ankara’nın merkezinde, Kızılay’a 5 dakika ve yürüme mesafesinde olup, otomobiliniz için park sorunu olmayan bir konumdadır. Siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan ilgi ve desteği ile birlikte hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu destek ve ilgiye değişmeyen çizgimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile birlikte birlikte teşekkür ederiz.

Ankara Çankaya / Ankara Maltepe bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Manilya Night Club

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikMustafa’nın Kayfesi
Sonraki İçerikForum İstanbul AVM
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR