Pazar, Mayıs 26, 2024

Marmaris Barlar Sokağı Muğla

Marmaris Barlar Sokağı Hakkında Bilgiler Muğla Marmaris / Marmaris Merkez

Marmaris Barlar Sokağı, özellikle yaz sezonunda çok hareketli olup gayet büyük ve eğlenceli mekanları bünyesinde bulunduran bir sokaktır. Yaz tatillerinin vazgeçilmez destinasyonlarından biri olan Marmaris; sadece denizi, tarihi dokusu, doğal güzellikleri ile birlikte değil gece hayatı ile birlikte de çok hareketli ve dikkat çekicidir. Gece eğlencelerine dair Marmaris’te sayısız disko, kulüp, canlı müzik bar ve kafelerin yanı sıra karaoke dans barları da bulunmaktadır.

Marmaris’in merkezinden sahil yolu boyunca barlar sokağı tarafına doğru ile birlikterledikçe Marmaris gece hayatının merkezinin burası olduğunu hemen anlarsınız. Marmaris’e tatil için gelen turistlerin akşam vakitlerini değerlendirebileceği birçok bar ve diskonun bulunduğu sokakta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkün. Marmaris Barlar Sokağı’nda yer alan mekanlar çoğunlukla büyüktür. Sokaktaki bazı barlar damsız almamaktadır, bazı mekanlara ise girişte para vermeniz yeterlidir. Bu daracık sokakta sıralanmış olan kulüpler, diskolar ve öteki eğlence mekanları sabah saat 04.00’a kadar açık olup hizmet vermektedir.

Gündüz denizin keyfini çıkarıp, güneşin batmasıyla birlikte Marmaris Barlar Sokağı’nın yolunu tutabilirsiniz.

Marmaris için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Marmaris otelleri adresini ve Marmaris gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Muğla Marmaris / Marmaris Merkez bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Marmaris Barlar Sokağı

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR