Pazartesi, Mayıs 29, 2023

Martı Marina Orhaniye

Martı Marina Orhaniye Hakkında Bilgiler Muğla Marmaris / Orhaniye

Mekan Telefon : 0 252 4871063

Mekan Adres : Keçibükü Mevkii 48700

CENNETE YELKEN AÇMAK
Masmavi dalgalar ve pırıl pırıl bir gökyüzü ile birlikte, dünyada hiçbir yer Türkiye’nin güney sahilleri kadar sihirli bir güzelliğe sahip olamaz. Sabah güneşi azur mavisi gökyüzünden turkuaz renkli sulara ışıldar. Tanrıça Hemithea kalıntıları üzerine serin bir esinti gelir ve yelkenlerle oyunlar oynar. İşte burası; uluslar arası Martı Marina’nın sizlere güvenli bir konaklama limanı sunduğu Hisarönü Koyudur.

ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA KEYİF
Martı Marina’ya hem karadan hem de denizden çok basit ulaşılabilmektedir. Marmaris’e 25 km, uluslar arası Dalaman Havalimanı’na 115 km uzaklıktadır. Martı Marina en yeni uluslar arası standartlara göre inşa edilmiştir. Motorlu ve yelkenli teknelere komple bir bakım sistemi ve ile birlikteri teknoloji sunmaktadır. Martı Marina gerek Ege gerek ise Akdeniz sahillerinde yapılan Mavi Turlar için merkez hareket noktası haline gelmiştir. Martı Grubu, 30 yıllık tecrübesiyle size konforun en mükemmelini sunmaktan gurur duymaktadır.

SAHİLDE BİR YUVA
Martı Marina’da sizi, rahatlatıp huzur veren bir atmosfer sarar. Çam ağaçlarının serinletici gölgesinde dinlenebilir, hamakta sallanabilir veya hemen yanınızda, tam donanımlı ile birliktetişim imkanı sunan bir ofis olduğunun bilincinde, denizde ağaçların altında oturabilirsiniz. Zengin çeşitler sunan bir süper market, çamaşırhane, tur ve gezi planlamaları, havalimanına seferlerinizi ayarlamak hizmetlerimiz arasındadır.

Muğla Marmaris / Orhaniye bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Martı Marina Orhaniye

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikKeyf-i Hane Coffee & Bar
Sonraki İçerikBodrum Kalesi Muğla
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR