Perşembe, Mayıs 23, 2024

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Afyonkarahisar

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Hakkında Bilgiler Afyonkarahisar Sandıklı

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde yer alan Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, ülkemizde sağlık turizmi bakımından çok önem arzeden bir yere sahiptir. Her yıl sayısız ziyaretçi ağırlayan kaplıcalar şifa dolu bir seyahat olanağı sunmaktadır. Buradan çıkan suyun sıcaklığı 60 dereceyi bulmakta ve pek çok hastalığa iyi gelmektedir.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’nın iyi geldi hastalıklar arasında romatizmal rahatsızlıklar, kireçlenmeler, sedef benzeyeni cilt rahatsızlıkları, bel ve boyun fıtıkları, eklem ağrıları, kadın hastalıkları ve kronik rahatsızlar yer almaktadır. Üstelik hem tüm rahatsızlıklarınızdan kurtulabileceğiniz hem de gevşeyerek tüm stresinizden uzaklaşabileceğiniz kaplıcaların çevresinde çok sayıda konaklama seçeneği bulunmaktadır. Hatta bazı tesislerde bakanlığın onayı ile birlikte sevkli hasta kabul edilebilmektedir.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları şifalı suların yanı sıra bir de çamur banyosu ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Bölgede bulunduğunuz süre boyunca hem rahatlayabileceğiniz hem de şikayetlerinizden kurtulabileceğiniz kaplıcaların ardından Sandıklı Kalesi, Frig Vadisi ve Kurtuni Mağarası’nı da seyahat planınıza dahil edebilirsiniz.

Afyonkarahisar Sandıklı bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR