Pazartesi, Haziran 24, 2024

Trabzon Boztepe Trabzon

Trabzon Boztepe Hakkında Bilgiler Trabzon Trabzon Merkez

Trabzon Merkez’e 3 km mesafede, şehrin hemen yukarısında yer alıyor Trabzon Boztepe. Ulaşım açısından çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Boztepe, Trabzon’un muhteşem manzarasına da ev sahipliği yapıyor. Zaten buranın olayı da semaverde demlenen çayınızı yudumlayarak şehrin eşsiz manzarasını seyretmek.

Açık oturma çay bahçesi tarzında bir yer Trabzon Boztepe. Kapalı çardaklar da bulunuyor ve ziyaretçiler istedikleri yere oturarak doyumsuz manzaranın tadını çıkarıyorlar. Boztepe’de tüm Trabzon ayaklarının altında. Havalimanı bile gözüküyor buradan. Şehrin en işlek meydanı o kadar güzel görünüyor ki, oradaki karışıklığı Boztepe’den sakin bir şekilde izlemek ayrı bir keyif veriyor insana.

Son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişen Trabzon Boztepe, neredeyse büyük bir semt halini aldı diyebiliriz. Boztepe’nin arka tarafında kafeler ve spor salonları yer alıyor. Ayrıca apart ve günlük kiralık şeklinde konaklama seçenekleri de mevcut Trabzon Boztepe’de.

Trabzon’a gelip de Boztepe’de bir çay içmeden dönmek olmaz. Bu nedenle yolunuz bu güzel şehre düştüğü zaman, Trabzon Boztepe’yi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Trabzon Trabzon Merkez bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Trabzon Boztepe

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR