Perşembe, Mayıs 23, 2024

Gelibolu Öğretmenevi Çanakkale

Gelibolu Öğretmenevi Hakkında Bilgiler Çanakkale Gelibolu

Gelibolu Öğretmenevi; Çanakkale iline bağlı Gelibolu’da, merkezi bir konumda ve harika bir deniz manzarasına karşı misafirlerini ağırlamaktadır. Öğretmenevi toplam 16 konaklama odası ve 48 yatak kapasitesine sahip bir tesistir. Gelibolu Öğretmenevi bünyesinde restoran, lokal, çok amaçlı salon bulunmakta olup bu ortak kullanım mekanlarında tüm konuklar dilediklerince vakit geçirebilmektedir. Kahvaltı servisi öğretmen evinin restoranında her sabah servis edilmektedir.

Gelibolu Öğretmenevi’nde öncelikli ve ekonomik konaklama hakkı tabi ki de öğretmenlerimizindir. Öğretmenlerimizin yanı sıra bu konukevinde; devlet memurları ve sivil vatandaş da konaklama yapabilmektedir. Fiyatlandırmaları ise en ekonomik olarak öğretmenlerin, sonrasında memurların sonrasında da sivil vatandaşın olarak artmaktadır.

2021 Gelibolu Öğretmen evi fiyatları öğretmenler için 50TL – 80TL arası, memurlar için 60TL – 90TL arası, siviller için de 80TL – 100TL arasıdır. Konaklama ücretleri tesise girişlerde sadece peşin olanak alınır. Kredi kartı ile birlikte ödeme yoktur. Ayrıca 0 – 3 yaş arası çocuklar ücretsiz, 3 – yaş arası olanlar %50 indirimli, 7 yaş üstü ise tam olarak ücretlendirilmektedir.

Gelibolu Öğretmenevi adresi; Hoca Hamza, Tuğsavul Cd. No:48, 17500 Gelibolu / Çanakkale
Telefon: (0286) 566 18 10

Çanakkale Gelibolu bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gelibolu Öğretmenevi

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikMurphy’s
Sonraki İçerikAntique Hostel
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR