Perşembe, Mayıs 23, 2024

Kuştur Plajı Aydın

Kuştur Plajı Hakkında Bilgiler Aydın Kuşadası / Kuştur

Mavi bayraklı tertemiz denizi ile birlikte Kuştur Plajı, Kuşadası oteller bölgesinde, şehir merkezinin 5 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. Kuşadası’nda plajlar kumluktur, deniz sakin ve dalgasızdır. Kuşadası bölgesinin en popüler plajlarından birisi olan Kuştur Plajı halka açık ücretsiz bir plajdır. Plaj üzerindeki işletmeciler şezlong ve şemsiyeden ücret almaktadır.

1 kilometrelik kumluk plajdan sonrasındaki kısmın bazı bölgeleri çakıl ve taşlıktır. Bu kum sahil şeridi ile birlikte Kuşadası’nın önem arzeden plajlarından birisidir. 2000 yılında komple düzenlenerek otopark alanı kafeterya duş, tuvaletler konulmuştur.

Su sporları ve plaj voleybolu aktivitelerini seven tatilciler için bu sahalar mevcuttur. Çevresinde 5yıldızlı oteller yer almaktadır. Kuştur Plajı’na çok daha çok otel müşterileri ve günü birlik tatilciler gelmektedir ve hafta sonları özellikle çok yoğundur.

Kuşadası Kuştur Plajı’na gitmek için şehir merkezinden kuştur bölgesine giden 1 no’lu minibüs ile birlikte 15dk gidebilirsiniz. Ayrıca plajın önünden geçen dolmuşlar yaz aylarında sabah 07:00 ile birlikte gece 24:00 arası çalışmaktadır.

Aydın Kuşadası / Kuştur bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kuştur Plajı

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikKöfteci İbrahim
Sonraki İçerikKadıgölü Erzincan
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR