Perşembe, Temmuz 25, 2024

Mono Hotel

Patricia Koyu Balıkesir

Patricia Koyu Hakkında Bilgiler Balıkesir Ayvalık / Cunda

Balıkesir'de sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerdenseniz eğer Cunda Adası tam aradığınız yer.

Akşamları rakı balık sofranıza oturup, denize karşı keyif yapacağınız, gündüzleri ise denizin tadını bol bol çıkarıp, denizden sonrasındaki zamanınızda küçük keşif yolculukları yapacağınız bir nokta Cunda. Sadece doğası değil tarihiyle de büyüler görenleri.

Cunda Adası’nın en cezbedici noktası neresi derseniz eğer; size vereceğimiz ilk cevap Patricia Koyu olur. Evet, çoğu kimsenin bilmediği bu koy huzur dolu anlar sunar gelen misafirlerine.

Patricia Koyu’nun suları sığ. En başlarda taşlık bir kumsala sahip olduğu düşünülse de, ile birlikterledikçe kumlar sarar ayağınızı. Denizin suyu çok sakin. Özellikle sakin bir deniz olması gelenleri etkiler. Çünkü sakinliğinde dinlendirir en çok.

Korumaya alınan bu bölgede yapılaşmaya izin verilmiyor. Aynı anda zeytin ve çınar ağaçları çok fazla bölgede… Yani yeşilin her tonu size eşlik edecek bu güzel koyda. Cunda Adası’nın arka tarafından bulunan Patricia Koyu’nu tatilinizin büyük bir parçası haline getirmek sizin elinizde. Cunda Adası’nda tatil planlarınız varsa Patricia Koyu’nu muhakkak görmelinizi ve zaman geçirmenizi öneririz. Keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Balıkesir otelleri adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Balıkesir Ayvalık / Cunda bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Patricia Koyu

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikYazı Tura Cafe & Bar
Sonraki İçerikHera Hotel Kaş
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR