Perşembe, Mayıs 23, 2024

Ulaş Plajı Antalya

Ulaş Plajı Hakkında Bilgiler Antalya Alanya

Ulaş Plajı ya da Ulaş Dinlenme Parkı olarak da bilinir. Ulaş Plajı, Akdeniz’in tatil ve turizm cenneti Antalya’ya bağlı Alanya’da ziyaretçilerini beklemektedir. Plaj, Alanya’nın merkezinden 7 km kadar sonrasında uzaklıktadır. Fakat Alanya’nın batısına tünellerle gidildiği için tünellerden girip Elikesik Köyü kavşağından tekrar 1 km kadar Alanya yönüne dönünce sağdadır.

Ulaş Plajı; dinlenme ve mesire yeri olmasının yanında çevre düzenlemesi yapıldıktan sonrasında plaj alanı olarak da kullanılmaktadır. Alan hem yerli halk hem de turist için hizmet vermeye başlamıştır.

Yanındaki masalar, sandalyeler, ızgara yerleri ve tuvaletleriyle güzel vakitler geçireceğiniz Ulaş Plajı, piknik yapma ve dinlenme imkanı sunuyor gelen ziyaretçilerine. Dinlenme parkı bir tarafta piknik yapabileceğiniz, kayalıkların üzerinden balık tutmaya müsait bir alana da sahiptir. Daha önceleri Alanya Belediyesi tarafından işletilen park şimdi özel bir şirkete devredilmiş. Piknik yapmak isteyenler için doğal masalar oturma yerleri ocaklar, tuvalet ve su çeşmesi mevcuttur.

Siz yüzerken ve keyiflenirken bu plaj hayatınıza bir tat katacak. Genellikle yerli halkın ziyaret ettiği Ulaş Plajı, size mükemmelliği yaşatırken aynı anda her ziyaretçisi gibi sahiplenecektir sizi. Tüm sıkıntılarınızı sularında yok edecek ve güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Aynı anda buraya yakın olan Alanya Doğu Plajı’nı da ziyaret etmeyi unutmayın.

Antalya Alanya bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ulaş Plajı

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR