Perşembe, Mayıs 23, 2024

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Balıkesir

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı Hakkında Bilgiler Balıkesir

Balıkesir’in vazgeçilmez yerlerinden biridir Ayvalık Adaları Tabiat parkı. Yeşilin her rengi karışır mavi gökyüzüne. Deniz de kendi rengini katar doğaya.

En unutulmaz anlarınızı, doğanın en güzel renklerini, renklerin tüm canlılığını göreceğiniz Ayvalık Adaları Tabiat Parkı, yıl içerisinde birçok müdavimini konuk eder. 1995 yılında tabiat parkı ilan edilmiştir ve 17 bin 950 hektarlık bir alanda sunar tüm güzelliğini.

Cunda Adası’yla, Kız Adası’yla, Maden Adası’yla, Balık Adası’yla, Güvercin Adası’yla, Hasır Adası’yla ve Poyraz Adası’yla muhteşem bir uyumu gözler önüne serer. Balıkesir tatilinizde Ayvalık Tabiat Parkı’nın her güzelliğini keşfetmek için yapılan tekne turlarına ilk adımı attığınızda yanınızda mutlaka bir fotoğraf makinesi bulundurmalısınız. Her doğal güzelliği ölümsüzleştirerek huzurlu ve keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Balıkesir tatilinizde Türkeli Adası’nı, Yedi Şehitler Anıtı’nı, Sarıkız Tepesi’ni, Cennet Ada Koyu’, Bandırma Kuş Cenneti’ni, Gönen Kaplıcaları’nı ve Antandros Antik Kenti’ni de ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir

bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR