Perşembe, Temmuz 25, 2024

Balıkesir Merkez Havalimanı Balıkesir

Balıkesir Merkez Havalimanı Hakkında Bilgiler Balıkesir

Balıkesir’in merkezindeki çevre yolunda bulunur Balıkesir Merkez Havalimanı. Uluşlararası bir havalimanı özelliği taşımamaktadır. Sadece iç hatlar uçuşları yapmaktadır ve sivil-askeri niteliklidir.

Balıkesir Merkez Havalimanı, 1998 yılında ilk kez hizmete girmesine rağmen 2001 yılında sivil uçuşlara kapatılmıştır. Fakat 2007 yılında tekrar sivil uçuş faaliyetlerine başlamıştır. Balıkesir Merkez Havalimanı, her geçen yıl ziyaretçi potansiyelini arttırmaktadır.

Tatilinizi Balıkesir’de geçirmeyi planlıyorsanız yolculuğunuz için Balıkesir Merkez Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Balıkesir Merkez Havalimanı yakınındaki otellerin veya pansiyonların birinde konaklamanızı çok daha basit hale getirecektir bu yolculuk sizlere.

Balıkesir Merkez Havalimanı yakınındaki otellerin birinde konaklayarak hem Balıkesir’e gidişinizi hem de Balıkesir’den dönüşünüzü rahat bir yolculuğa çevirebilirsiniz. Üstelik buradaki oteller ekonomik olup, huzurlu bir şekilde konaklamanızı sağlayacak. Hızlı ve güvenli bir şekilde tatilinize ilk adımı Balıkesir Merkez Havalimanı’na yakın otellerin birinde konaklayarak atabilirsiniz.

Balıkesir

bölgesinde bulunan diğer gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Balıkesir Merkez Havalimanı

xx**xx

xx***xx

ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR