Pazartesi, Haziran 24, 2024

Markiz Pastanesi

Markiz Pastanesi Hakkında Bilgiler İstanbul Beyoğlu / Taksim

Mekan Telefon : 0 212 2449039

Mekan Adres : İstiklal Cad. Passage Markiz No:360/109-110

1940 yılında açılan ve İstanbul tarihinin önem arzeden mekanlarından biri olan Tarihi Markiz Pastanesi, İstanbullularla tekrar buluştu.

İstanbul`un en eski pastanesi olan Markiz, geçmişinde olduğu gibi bugün de entellektüellerin, edebiyatçıların ve kent soylularının tercih ettiği bir mekan. Özenle korunan tarihi dokusu ve çok özel lezzetleri ile birlikte konuklarına haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Markiz Pastanesi’nde Klasik Müzik …
Markiz Pastanesi’nde her cuma – cumartesi yapılan klasik müzik konserleri müşteriler için keyifli bir ortam yaratıyor. Çello, flüt ve keman eşliğinde gerçekleşen konserler esnasında şampanya, şarap, viski, konyak ve bira gibi içki seçeneklerinin yanı sıra lezzetli pastalardan tadabilirsiniz. Akşamüstü 17:00 ile birlikte 19:00 saatleri arasında yapılan canlı performansı kaçırmamanızı tavsiye ederiz…

Pastalar, tartlar, tatlı-tuzlu kurabiyeler, croissant, poğaça, çörek, elma şekeri, macaroon gibi çeşitleri dilerseniz kahve eşliğinde tadabilir, özel günler için dekoratif pastalar sipariş edebilirsiniz.

İstanbul Beyoğlu / Taksim bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Markiz Pastanesi

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikSide Royal Paradise
Sonraki İçerikAkşehir Gölü Konya
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR