Cuma, Kasım 24, 2023

Selvi Restaurant

Selvi Restaurant Hakkında Bilgiler İstanbul Beyoğlu / Taksim

Mekan Telefon : 0 212 2938964

Mekan Adres : Sıraselviler Cad. No:42/44

Gelenekler ve ulusal değerler ancak sahip çıkılırsa yaşarlar ve gelecek nesillere aktarılabilirler. Millet olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir coğrafyada yaşıyoruz.

Bu medeniyetlerin etkileriyle yoğrulmuş, ama kendine has özelliklerini yitirmemiş inanılmaz bir yemek kültürüne sahibiz.

Bizlere düşen en önem arzeden görevlerden biri, atalarımızın bizlere bıraktığı bu kültüre sahip çıkmak, Türk Mutfağı’nı yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu görev bizim yemek kültürümüzden farklı bir kültür olan fast-food’un yaygınlaştığı günümüzde önem arzeden bir hale gelmektedir.

Sınırsız çeşit ve lezzete sahip Türk Mutfağı, Dünyanın sayılı mutfaklarından biridir. Buna rağmen Türk Mutfağını yeterince tanıtamadığımız bir gerçektir.

Biz Selvi Restaurant olarak bu gerçeği göz önünde bulundurup Türk Mutfağı’nın bütün güzelliklerini ve lezzetini dünyaya tanıtmayı misyon edindik.

Selvi Restaurant olarak bunu yaparken modern dünyanın olanaklarını göz ardı etmemeye özen gösteiyoruz. Zira 1950 yılında açılan restaurantımız 1970 yılında Türkiye’de ilk Self Servis hizmetini sunmaya başlamıştır.

Selvi Restaurant olarak en büyük hedefimiz, bu misyonu kendimize şiar edinerek dün olduğu gibi yarın da Türk Mutfağı’nın güzelliklerini ve lezzetini tüm Dünya’ya tanıtmaya devam etmektir. Herkesi Selvi Restaurant’ın lezzet dolu dünyasına bekliyoruz.

İstanbul Beyoğlu / Taksim bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Selvi Restaurant

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikLabranda Excelsior
Sonraki İçerikAnkara Alegria Business Otel
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR