Pazartesi, Haziran 24, 2024

Limonlu Bahçe

Limonlu Bahçe Hakkında Bilgiler İstanbul Beyoğlu

Mekan Telefon : 0 212 2521094

Mekan Adres : Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:98

Şehir yanıbaşınızda ama gürültüsü taa uzaklarda; hamakta uzanmanın, puf puf minderlerde sohbetin ve limontanın dayanılmaz keyfi…İstiklal Caddesi’nden Tophane’ye inerken Fransız Sarayı’nın arkasında yer alan Limonlu Bahçe, İstanbul’un ilk “’chill out ”’ mekanı.

Mekanın huzuru ve akşam sefası bir yana kalsın menüsünde neler var derseniz; Dünya mutfağının leziz örneklerini tadabilirsiniz. Limon Bahçe’de belki de en güzel sürpriz; çeşit çeşit limonata kokteylleri. Ali Deniz’in limonlu içeceği, Limonlu Bahçe akşam sefası, taze çilek ve buzdan yapılan çilek frozenı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ev yapımı likörler ve tatlılar ise Limonlu Bahçe’nin öteki keyifli seçenekleri.

Zamanın ve günlük hayatın yok olduğu bir atmosfere sahip bahçe, pazarları ise açık büfe brunch’lara ev sahipliği yapıyor.Saat 10.30 ‘dan 15.30 ‘a kadar yaklaşık 25 çeşit lezzete tanık olabileceğiniz brunch için önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor.

Her gün 10.00’dan saatler 24:00′ü gösterene dek servis verilen Limonlu Bahçe’de Sertap Erener, Demir Demirkan, Sinan Çetin gibi tanıdık simalara da rastlamak mümkün. Yazın apartmanlar arasında püfür püfür esen Limonlu Bahçe, kış sezonu için sıcacık bir sera bahçesine dönüştürüldü.

Yazın özel bir toplantı, doğumgünü, kutlama olsa dahi rezervasyon alınmayan Limonlu Bahçe’de kışın rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Unutmadan kredi kartı geçiyor, sokak arasında olduğu için park problemi yaşayabilirsiniz, aracınızı Taksim’de bırakıp gitmeniz faydalı olacaktır.

İstanbul Beyoğlu bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Limonlu Bahçe

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikÖz Mersin Tantuni
Sonraki İçerikBelek Beach Resort Hotel
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR