Pazartesi, Haziran 24, 2024

Setur Fenerbahçe Kalamış Marina

Setur Fenerbahçe Kalamış Marina Hakkında Bilgiler İstanbul Kadıköy / Fenerbahçe

Mekan Telefon : 0 216 3462346

Mekan Adres : Kalamış, Münir Nurettin Selçuk Caddesi

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur. Marina içinde derinlik azami 6.5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz.

Mavi bayrak taşımakta olan Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nda palamar botu ile birlikte hizmet verilir. Çekek sahasında marina tarafından üstlenilen, yatların karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanısıra her türlü kışlama ve bakım hizmetlerini marina dahilinde faaliyet gösteren öteki işletmelerden almak olağandır.

Marina içindeki atölyeler tarafından gerçekleştirilen bakım/onarım işlemleri arasında boya uygulama ve bakımı, osmosis koruma ve tedavisi, pasta, vernik, epoxy – polyester işleri, yelken, branda, kışlık örtü, bimini, sprayhood imal ve onarımı, her tür ana makina, jeneratör ve dıştan takma onarımı, torna işleri, ahşap güverte ve mobilya imal ve onarımı ile birlikte elektrik ve elektronik ekipman tamir, montaj ve bakımı sayılabilir.

İstanbul Kadıköy / Fenerbahçe bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Setur Fenerbahçe Kalamış Marina

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikWorkinn Hotel
Sonraki İçerikHatuniye Medresesi Mardin
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR