Salı, Mayıs 30, 2023

Coffeeco

Vanilla Cafe & Bar

Vanilla Cafe & Bar Hakkında Bilgiler İstanbul Kadıköy / Fenerbahçe

Mekan Telefon : 0 216 3457101

Mekan Adres : Atlıhan Sok. No:4

Park Residence Hotel’deki mekanın en önem arzeden özelliği kendine has taş yapısının doğayla uyumu yakalayarak tanea bir barınağa dönüşmesi.

Gündüz kuş sesleri arasında sakin bir cafe, geceleri canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir bar. Aynı anda görsel cihazlara ve üstün ses donanımına sahip olduğundan seminer ve konferanslarda da hizmet veriyor.

Dj Burak’ın yerli, yabancı popüler ve alternatif müziği eşliğinde, devasa kristal avizenin altında Vanilla Cafe & Bar, gece hayatına yepyeni bir tat getirdi…

Pazartesi günleri kapalı olan Vanilla Cafe & Bar, 19.30 – 02.00 saatleri arasında açık olup, hafta sonları bahçesindeki ” After Bar ” da leziz barbekü çeşitlerini tadabilirsiniz.

Vanilla Cafe & Bar 70 kişiye kadar özel partileriniz için Anadolu yakasında farklı bir alternatif sunuyor. Türkiye ve dünyadaki tüm önem arzeden spor olaylarını dev ekranda içkinizi yudumlarken barbekü eşliğinde izleyebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy / Fenerbahçe bölgesinde bulunan diğer mekanları ve gezilecek yerleri de inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Vanilla Cafe & Bar

xx**xx

xx***xx

Önceki İçerikMr Cas Hotels
Sonraki İçerikHasbek Kadı Kümbeti Kayseri
ÖNERİLENLER

POPÜLER

Hatay Kral Künefe

Dudu’s

SON YORUMLAR